מטבחים- שילוב של יוקרה ובישול

מטבחים כבר מזמן אינם מקום לבישולים, לשטיפת כלים ולאפיה בלבד, כמובן שזהו ייעודו העיקרי של המטבח, אך דווקא כיוון שהוא מהווה כאחד המקומות המרכזיים והעיקריים בבית, מקום בו ישנה פעילות רבה ורוחשת של כלכלת כל בני הבית, העיצוב של מטבחים צריך להיות מאד ייחודי ופונקציונאלי, כך שמצד אחד תהיה סביבת עבודה נוחה, נעימה ומזמינה בכל מטבחים בבתים השונים, אך מצד שני פעולת הבישול והכנת האוכל צריכים להיות בסביבה מרשימה והרמונית לשאר החלל. כך נוצר חדר מאד מעוצב ויוקרתי, ועם זאת מאפשר בישול ברמות מעולות וגבוהות הרבה יותר.

פועל יוצא של עבודה מעולה יותר בכל מטבחים קיימים הוא, שיהיו נעימים ומרשימים יותר לעין. זה ידוע שבאי סדר קשה לעבוד בצורה שקטה ואפקטיבית, ואילו בסביבת עבודה איכותית, מסודרת ומרשימה כל עבודה שהיא, ובוודאי בתוך מטבחים, שם הפעילות עמוסה בפרטים ובמשימות, תהיה עם תוצאות לחלוטין טובות ואיכותיות הרבה יותר.

כאשר זה קשור באוכל שלנו אנחנו רוצים אותו הכי טעים, מצוין ומעולה, כך גם עם מטבחים נעצב אותם בצורה המעולה והמצוינת ביותר. מגוון העיצובים אכן הפך לדינאמי ביותר עם דגמים יוקרתיים במיוחד, כך שמי שאוהב לבשל המון בבית בצורה החופשית ומבולגנת ביותר, אולי המטבח הלבן והבוהק פחות יתאים לו, לעומת זאת מטבח יוקרתי בצבעים כהים מבריקים יוכל לאפשר לטבחים מסוג זה לנקות את המטבח שלהם בקלות רבה יותר ובמהירות גדולה.

גם מטבחי עץ בצבעי בוק לא תמיד יאפשרו ניקוי מהיר וקל לאלו הנוטים לבלגן את המטבח, ויצטרכו לקוחות שמוכנים גם להשקיע בניקוי יסודי ונכון של העץ המלא. בייחוד אם זהו עץ בוק בהיר, כל לכלוך או טיפת שמן על ארונות המטבח יכולים לבלוט מיד וליצור מראה לא אסטטי. בנוסף ארונות העשויים עץ בוק מלא, דורשים תחזוקה מיוחדת בכדי שיישארו חזקים ומרשימים לאורך שנים ארוכות. עץ הבוק בכל מקרה, עבור ארונות מטבח הוא חומר איכותי במיוחד העמיד מול הלחויות או החומרים הקשים ביותר, ועל כן זוהי רק דוגמא אחת לשילוב מומלץ בעיצוב המטבח ובהפיכתו לאיכותי יותר.    

Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *