מערכת סליקת אשראי | קורא כרטיסים מגנטים – מערכות סליקה

מערכות סליקה

בעבר הלא רחוק – היינו רוצים לקנות פלאזמה חדשה או בגד יפה , היינו מכתתים רגליים לחנויות השונות – כדי לחפש משהו מתאים . כיום בעקבות הקמת מערכות סליקה אינטרנטית – השוק הגדול עובר ברובו לאינטרנט – עסקים רבים , גם כאלו עם חנויות גדולות ורבות מוצרים , מעבירים את החנות לרשת .

כיצד הלקוח ישלם – הרי הוא לא עומד מולי ויכול לתת כסף מזומן , צ'ק או כרטיס אשראי . כדי לרכוש באינטרנט במערכות סליקה דיגטליות עליך להצטייד בכרטיס אשראי .

מהו התהליך אותו עובר הלקוח – כשהוא נכנס לחנות אינטרנטית לקנות מוצר  ? בשלבים הראשונים עוד אין שימוש במערכות סליקה , הלקוח רק בוחר את המוצר .

הלקוח נכנס לאתר – מתרשם ממגוון המוצרים , מדפדף , ובוחר את המוצר שיותר מתאים לו , מוצר או מוצרים . לאחר שהוא בחר סל מוצרים – כל מוצר מתווסף לעגלת קניות וירטואלית – ובסיום הוא מועבר אל פינת התשלום באמצעות מערכות סליקה . עליו למלא קודם את פרטיו – פרטים טכניים בעיקר כמו שם טלפון מייל וכדו .. אחר מכן עליו להזין פרטי כרטיס האשראי

הלקוח סיים – לוץ על כפתור החיוב – כעת מתבצע תהליך מאחורי הקלעים על ידי מערכות הסליקה . מערכות הסליקה מועברות לספק שם הוא בודק האם ניתן להשלים את הקנייה – האם יש כסוי . הפלט יהיה או הודעת אישור , או דחייה הכרטיס- בשל מידע רלוונטי על הלקוח .

בשלב האחרון – לאחר שהלקוח קיבל ממערכות הסליקה – אישור לרכישה , חברת האשראי אישרה את  הרכישה , כעת המערכת האחורית מתרגמת את מה שהלקוח בחר – להזמנה מסודרת עם פרטים אישיים , ופרטי אשראי .

אם אתם בעלי חנות אינטרנטית , ואתם רוצים מערכות סליקה דיגיטליות אצלכם באתר , עליכם להירשם אצל ספק אשראי שמתאים לכם , כספק אינטרנטי . לאחר קבלת אישור כי אתם ספק נחמד וטוב – מחברות האשראי – צריך לפנות אל המתכנת שלנו , ולבקש שיבצע הטמעה של מערות סליקה אצלינו באתר .

איזו מערכת להטמיע ? זה שיקול אישי – יש מערכות מדף מוכנות – חברות כמו טרנזילה או וריפיי – נותנות לך קוד הטמעה אצלך באתר למערכות סליקה באשראי – המערכת מוכנה מראש . ההתקנה קלה ומהירה , המערכת מאובטחת מצויין , והעלות – לא יקרה .

אם אתם  רוצים סליקה בהתאמה אישית – פנו למתכנת . העלות בדרך כלל במערכת כזו – גבוהה .

Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *