מהירות היא יעילות -שליחויות בארץ

ארצנו הקטנטונת ארצנו היפה. כל כך הרבה פעמים אני שומעת תלונות מחברי לעסקים על גודלה הקטן של הארץ, שמוביל לשוק קטן ותחרותי שקשה מאוד להצליח בו. הוא עמוס בשפע והלקוחות רוויים במהירות מההיצע הרב בשוק.

כספקית של מוצרים לבית גם אני לעתים מרגישה את הקושי בשיווק המוצרים שלי ובהגדלת היקף המכירות. כשאר אני ממצה את המעגלים הקרובים והרחוקים של הלקוחות שלי, אני אכן מקנאה לעתים בקולגות שלי שמספקים את אותם המוצרים גם לארצות אחרות.

מכיוון שאני לא יכולה לשנע את המוצרים שלי ברחבי תבל והחלטתי להתמקד רק בארץ, אני מודעת למגבלות שלי אך גם ליתרנות.

ואת היתרונות אני בקלות דואגת להזכיר לחברי לעסקים המתלוננים על גודלה הקטן של ארצנו ועל נפח המכירות בהתאם לכך. אחד היתרונות הבולטים הוא כל נושא השליחויות בארץ.

מכיוון שארצנו קטנה, שירות שליחויות בארץ הוא יעיל ביותר ומתבצע בנקל מכל מקום אל כל נקודה בארץ. גם שליחויות בארץ שמתבצעים למקומות מאוד רחוקים כמו אילת או קרית שמונה למשל, יכולים להתבצע מהיום למחר ולעתים גם מהיום להיום.

היתרון הזה של שליחויות בארץ , גורפ לי לשנע את המוצרים שלי לכל החנויות שאני עובדת אתם ביתר קלות וביעילות מרשימה. אני יכולה למכור לחנות באיל ולהבטיח לה שמחר המישלוח יהיה אצלה, כיוון שאני ניודעת ששירות שליחויות בארץ הוא כל כך יעיל שאני כולה להעזר בו ולצמוח מכך כדי למנף את היקף המכירות שלי.

יתרון זה אינו קיים בארצות ובשווקים בחו"ל . אין ספק ששליחויות בארץ מרוויחות לא מעט מגודלה הקטן של ארצנו ומהעובדה שניתן להגיע מקצה לקצה ביום אחד. ואם הדבר אפרי אז הכל אפשרי.

אם בעבר הייתי משווקת את המוצרים שלי רק באזור שלי באזור המרכז, כיום אני מרחיבה את אזורי העבודה שלי מבלי להתחשב במרחק מכיוון שאני יודעת וסמוכה ובטוחה כי שירות שליחויות בארץ יעשה עבורי את האספקה במהירות ויעילות.

וכך קרה כי הקמתי גם חנות אינטרנטית שפונה לכל חנות הקיימת בארץ ובכך אני מרחיבה את אזורי השיווק שלי, מסתמכת על שירות שליחויות בארץ שיעשו עבורי את עבודת השילוח, ונהנית מהרווחים

Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *