שירות שליחים -רחוק הוא הקרוב החדש

כעורכת דין שעובדת לא מעט שנים ובהיקף גדול שצומח עם השנים, אני מרגישה לא אחת כי שירות שליחים מציל את חיי.

ואמנם אני טוענת את הטענה במעט הומור, אך קיים גרעין לא קטן של אמת ומציאות מאחורי הצלת חיים של שירות שליחים בארץ.

בעבודתי במשרד אני נדרשת לעבוד רבות עם מסמכים שלא ניתן להעביר אותם במיילים או בפקסים והם חייבים להיות מקוריים. גם הביטחון חשוב של מסמכים אלה שלא יכולים להתגלגל להם מיד ליד וחייבים לעתים להימסר לחתימה במקום אחד, להימסר לחתימה נוספת במקום אלחר לגמרי ובסופו של דבר להישלח לאחד הגופים המשפטיים או הבירוקרטים בארץ.

כשעבדתי כעורכת דין צעירה, בשנים הראשונות נאלצתי לעשות את כל הדברים בעצמי והייתי מבזבזת שעות וימים על נסיעות והעברות של מסמכים וחתימות, עומדת בתורים ארוכים ולא מספיקה לעשות את העבודה המשפטית החשובה באמת. בזמנו היו לי מעט לקוחות וזה היה עדיין סביר לצאת בעצמי ולעשות את כל אותן השליחויות, אך כשאר הנעשיתי עורכת דין עסוקה יותר שעובדת במקביל על מספר תיקים, לא הצלחתי לתמרן בין כל המישורים הללו ולכן הצטרפתי לשירות שליחים.

הצטרפותי לשירות שליחים גרמה לי למעשה להסיר ממני עבודה רבה שעד כה עשיתי בעצמי ולחסוך לי זמן יקר והאמת שהמון זמן יקר.

בכל פעם שיש לי מסמכים להעביר אני מזמינה את שירות שליחים שאני עובדת אתם והם עושים זאת עבורי באופן מיידי וזמין.

בזמן הזה אני יכולה לשבת מול המחשב, או להיות בבית המשפט, איני כבולה עוד להתעסקויות הללו של ניוד המסמכים ממקום למקום ועצם השימוש בשירות שליחים שעושה זאת עבורי מפנה אותי להציל חיים של מישהו שזקוק לי כרגע ולנהל את התיק שלו.

אני רואה את העיסוק שלי במשפטים כשליחות, אני רוצה ומייחלת להגיע לכמה שיותר אנשים שזקוקים לי וכדי שאוכל לעזור להם ולהיות פנויה באמת עבורם בבית המשפט או בפגישות או בעבודה על התיקים שלהם אני זקוקה לעזרה של שירות שליחים שיעשה את העבודה שגוזלת ממני זמן רב שאוכל לנצל לטובת אותם הלקוחות.

Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *