חבילות לחו"ל – לשלוח חבילה בראש שקט

כאשר שולחים חבילות לחו"ל אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים, שאתם מוסרים חבילות לחו"ל שיגיעו ליעדן תחת הטיפול המסור והמקצועי ביותר. אנו יודעים כמה חבילות לחו"ל הן יקרות ערך הן לשולח אותן והן למקבל אותן. חבילות לחו"ל עוברות בנוסף דרך ארוכה וטלטלות רבות, על כן בכדי שהן תגיע ליעד שלהן יש לוודא מספר דברים עיקריים יחד עם איש המקצוע המטפל בחבילה שלכם. חבילות לחו"ל ניתן לשלוח בדואר רגיל, ביבשה, בים או באוויר לכל הארצות פרט לארצות אויב כגון לארצות כמו לבנון או עיראק. לפני משלוח החבילות יש לעבור תהליך של זיהוי מול הפקיד עם מסירת כל חבילות לחו"ל באשנב הדואר, והפקיד אף רשאי לבקש מהשולח להציג את תכולת החבילה ולפתוח אותה.

סירוב לפתוח את החבילה ולבדוק אותה למטרות ביטחוניות, עלול לא לקבל את המשלוח שלכם לטיפול. יש לבדוק כי החבילה למשלוח נארזה בצורה ראויה, ללא אפשרות שתכולתה תישמט או תהיה עלולה להזיק לחבילות אחרות או לעובדים המטפלים בה. חבילות שלא יארזו כך לא תתקבלנה למשלוח וכן ניתן יהיה לעכב אותן בהמשך או בארצות לשם הן נשלחות. שם הכתובת ושם הנמען צריכים להיות כתובים בכתב ברור, באופן קריא ובאותיות לטיניות.

גם שמו של שולח החבילה וכתובתו יכתבו על החבילה באותיות לטיניות או בעברית עם המילה באנגלית או בצרפתית- השולח בצורה בולטת מאד. יש לדייק ככל שניתן בכתיבת מען המשלוח ושם מקבל החבילה, זאת כדי למנוע כל אי הבנה, קשיים או עיכובים בעת מסירת החבילה בחוץ לארץ וכדי שהחבילה לא תוחזר לארץ עקב מען שהיה לא ברור, לא מספיק מפורט או לא ידוע.

יש לזכור שהכתובת יכולה להימחק או להיהפך למטושטשת עם הטלטלה בדרכים, או אף ליפול אם הדבקתם את הכתובת עם מדבקה, לכן ליתר ביטחון רצוי לכתוב גם בתוך החבילה בפתק את כל הפרטים של הנמען ושל השולח. חומרים בחבילה שעלולים להתלקח או להישרף כגון סרטי צילום, סרטי קולנוע יש לציין זאת באופן מפורש על החבילה, וכן לעטוף את החבילה באופן מיוחד בדפנות מיוחדות.

Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *