קפסולות אספרסו – מגוון אין סופי של טעמים

עם מכונות הקפה כיום שכבשו בסערה את השוק, וכבר אינן רק נחלת בתי הקפה, אתם יכולים היום להכין את כל משקאות הקפה שרק תרצו עם קפסולות. קפסולות אספרסו הן למעשה החומר הייחודי של טעמי קפה שונים עם טעם ספציפי שנבחר בתוך הקפסולה וארומה ייחודית לו באופן שונה.

כל סוגי הקפה שרק תחשבו עליהם מרוכזים כיום בתוך קפסולות – החל מקפה שהוא קפה בסגנון ובטעם אפריקאי למשל, קפה בטעמים של פרי או בטעמים של וניל, אגוזים וכל תוספת אהובה אחרת. ועד לכל סוגי הקפה ללא קפאין אם אתם רגישים לחומר הקפאין- העולם של קפסולות אספרסו יצרו מהפכה אמיתית בכל הקשור לתרבות צריכת ושתיית הקפה ברחבי העולם כולו.

בין אם אתם לקוחות קבועים של בתי קפה ואתם אוהבים לשתות את הקפה שלכם בחוץ, או שאתם כאלו האוהבים להכין את הקפה שלכם בעצמכם היום ניתן לבחור כל טעם אפשרי, ייחודי ואף יוצר דופן בהכנת המשקה האהוב והפופולארי הזה. כל הטעמים וכל סוגי הארומה השונים של הקפה הפכו לאין סופיים והם רק מתפתחים בטעמים חדשים יותר עם הזמן- אם אתם אוהבים לשתות את הקפה שלכם כקפה קלאסי חזק, קפה בטעמים של שקדים או כאספרסו, או קפה שמשלב טעם של שוקולד מעין שוקו בעל ארומה חזקה יותר, ניתן כיום לייצר כבר בבית כל טעם מיוחד ולהכיר עולם חדש ואחר של טעמים שלא היו מוכרים לצרכן הפרטי בעבר.

בנוסף תרכיזי הקפה מחירם זול מאד וניתן לקבל במחיר של כשקל עד שני שקלים את כל סוגי אבקות ותרכיזי הקפה עד לבית עם משלוח ישיר. כך שאם נגמר המלאי מיד תוכלו להתחדש במלאי נוסף, ולא להישאר ללא כל סוגי הקפה שאתם אוהבים. גם סוגי החומציות משתנים כך שאתם יכולים לבנות לעצמכם את חוזק הקפה שאתם אוהבים לשתות, קפה בהיר יותר או בעוצמה חזקה יותר.

רבים מחברות מכונות הקפה אף גובות תשלום אך ורק על האבקות והתרכיזים ולא על המכונה עצמה, כך שקניית מכונת קפה הפכה למשתלמת הרבה יותר. קפסולות אספרסו הם כנראה הדבר שהולך להחליף את הקפה שחור בשני העשורים הבאים וכנראה שהנכדים שלנו כבר לא יקירו את האפקה החומה עם הניחוך של ברזיל.

Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *