ארונות לחדר השינה- איזה ארון מתאים למי ולמה?

מכל סוגי ארונות הבגדים שקיימים, לבחור ארונות לחדר שינה זו משימה לא פשוטה, כאשר אנחנו נכנסים לחדר שינה של אדם ישנן שני אופציות בכל הנוגע לתחושה שהארון נותן כאשר אדם עומד לידו והארון משמש לו לרקע.
האחת תחושה של אי נוחות, או תחושה סתמית שלא אומרת שום דבר. השניה היא התחושה שכל אדם מחפש גם אם לא במודע כאשר הוא נכנס לחדר שינה ונעמד מול ארון הבגדים שלו, תחושה של שייכות, ולא של הארון אל החדר, אלא שייכות שלנו אל הארון, אל החדר ואל העולם שנמצא מחוץ לבית שאליו אנחנו יוצאים עם הבגדים שארונות לחדר השינה מכילים.

ישנם המון סוגים של ארונות לחדר השינה וכדי לדעת לבחור מה מתאים לנו אנחנו צריכים להכיר את הסוגים השונים ואיך כל סוג ישפיע עלינו.

ארונות פתיחה- ארונות לחדר השינה מסוג זה הם הארונות היותר אותנטיים, אלה שמלווים אותנו כבר מאוד שנים בלי שינוי של ממש, ארונות אלה מתאימים לאנשים שאוהבים עיצוב יותר פשוט, פחות חדשני, עם מראה אותנטי, אולי כפרי. ארונות פתיחה הם ארונות זולים יותר, והחיסרון העיקרי שלהם הוא שהם תופסים מקום בכך שצריך מרחק מסוים בינהם לבין החפץ שמולם כדי שהדלתות יוכלו להיפתח.

ארונות הזזה- הם ארונות חדשניים, מודרניים אפשר לומר, מכילים בתוכם חידושים הנדסאים ומנגנוני פתיחה מתקדמים והם צריך לומר יותר אלגנטיים ונקיים כפי שראוי לכל דבר הקורא עצמו מודרני. היתרון הגדול בארונות לחדר שינה מסוג זה הוא החיסכון במקום שהרי הדלתות אינן צריכות מקום נוסף כדי להיפתח מעבר למקום שהארון עצמו תופס. ארונות הזזה מתחלקים לשלושה סוגים לפי המנגנונים שנמצאים בתוכם. הראשון הוא ארון הזזה עם דלתות פנימיות, בזה רואים את המסילות והדלתות נמצאות בתוך הארון עצמו. הסוג השני הוא דלתות רחף שבזה הדלתות נמצאות מחוץ לארון, תלויות באוויר מה שנותן תחושה של ריחוף. הסוג שלישי הוא ארון מישור אחד ובזה הדלתות נראות מרחפות באוויר וכאילו פלטה אחד, כלומר עד שלא פותחים את הארון לא שמים לב שהפלטה מחולקת לשתיים.

Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *