כסף בחול באמצעות כרטיס אשראי הצובר לכם נקודות לטיסות

הנושא הכספי בחול הוא אחד האינטנסיביים ביותר להתעסקות.

כסף בארצות הניכר הוא מצרך מבוקש עוד יותר מאשר בארץ, ונדמה שזה מה שפותח לכם שם צוהר כמעט לכל פעילות או התנהלות יומיומית. בעבר, הצרכן הישראלי חשש, ובצדק מאובדן כספו כשהוא יעשה בו שימוש לא מבוקר בחול, ולכן רוב הנוסעים ספרו שקל לשקל לפני הנסיעה, והשתמשו בדיוק במזומן שהם הביאו. כיום, התנהלות זו אינה מחייבת המציאות, משום שבמידה ועשיתם טעויות עם הכסף, יש כרטיס אשראי בינלאומי. נכון, אנחנו לא מפצירים בכם להשתמש במכשיר גבייה כספי שיש בו עמלות, אבל האפשרות – עובדתית קיימת, בעוד שבשנות השמונים היא ככל הנראה לא הייתה חלק מסל הנסיעות שלכם. לכן, השאלה אינה צריכה להיות "האם ניסע עם כרטיס אשראי בינלאומי" אלא "עם איזה כרטיס אשראי בינלאומי ניסע".

טיפים שימושיים לבחירת כרטיס אשראי בינלאומי

  1. כרטיס אשראי שהוכח כי העמלות הצבורות בו נמוכות – כרטיס כזה יבטיח כי כאשר תשובו ארצה ותראו את ההוצאות שלכם, הן תהיינה יחסית נמוכות הודות לכך שהבנקים בחו"ל גבו עמלה נמוכה על אותו כרטיס עת משכתם בכספומט. התייעצות עם חברים שהרבו להשתמש בכרטיס בחול תוכל למקד אתכם באמצעי הנכון עבורכם.
  2. ההטבות שנותן הכרטיס: האם הכרטיס מעניק הטבות דה פקטו, כמו למשל נקודות הצבורות לטיסה? התשובה היא כן. יש כרטיסים בהם ניתן למשוך כסף בחול ולקנות מוצרים ישירות, וכנגד לצבור נקודות המזכות אתכם בטיסות בחינם או בהנחה.
  3. שירות חברת כרטיסי האשראי – במידה ופרצו לכם לכרטיס, גנבו אותו או שלא קרה כלום, אך ביקשתם לשנות פרטים בכרטיס: עד כמה חברת המועדון שלו זמינה בטלפונים? ניתן לברר גם את זאת באמצעות חבריכם שכבר עשו שימוש בכרטיס שכזה מעבר לים.

אצלנו תוכלו למצוא את כל ההטבות בכרטיס אחד!

גם שימוש קל יחסית בכרטיס, אשר מזכה אתכם בעמלות מופחתות על כל משיכת כסף בחול. גם כרטיס שצובר לכם נקודות לטיסות, ולא רק למוצרי צריכה. חשוב מכל אלו – כרטיס בו המועדון מעניק לכל לקוח שירות מעולה, ללא המתנה ארוכה על הקווים.

יש למה לחכות כאשר מחפשים פתרון למשיכת כסף בחול. כסף בחול מושכים עם כרטיס אשראי מדוגם ואטרקטיבי!

Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *