הזמנת מלון בירושלים על פי קריטריונים המתאימים לכם

מלון בירושלים חשוב להזמין על פי צרכים מובנים מראש, אבל בשונה מלא מעט ערים אחרות בארץ ובעולם, הבחירה של בית המלון בירושלים שונה מעט ומצריכה דיון פרטני. בשונה מלא מעט ערים בהן ה- LOW TECH הקלאסי מדבר, כמו למשל הבורגניות וחופי הים של תל אביב, או האקזוטיות של אילת, כאן זה לא בדיוק המצב. זו עיר עם המון היסטוריה והמון אספקטים מחשבתיים של תכנון טיול או חופשה. כפי שלא הייתם זזים למקומות היסטוריים או קלאסיים אחרים בעולם כמו מדריד או ניו דלהי בלי הדרכה, כך צריך להתייחס גם לנושא כמו הזמנת מלון בירושלים.

ירושלים מחולקת בין מלונות השרד ובין מלונות אזוטריים

מלונות השרד נמצאים, למעשה, ברובם המכריע במיקום מאד ספציפי, בחלק הצפוני של רחוב חיל ההנדסה, סמוך למיקום בו הוא משנה את שמו ליגאל ידין לכיוון צפון. הזמנת מלון בירושלים במיקום זה מקרבת אתכם באופן שוויוני לעיר העתיקה, ולרחוב גרשון אגרון המוביל למרכז העיר, וגם לכיכר ספרא ולעירייה. ברם, כל מקום כזה, ועוד מקומות שלא ציינו, מכיל אזורים בהם ניתן למצוא עשרות אם לא כמעט 100 מקומות בהם ניתן לבקר כתייר, ומי שמעוניין להתמקד בהם, אך מסתמך על מציאת מלון בירושלים בשיטה הקלאסית, בדרך חיל ההנדסה המרכזית, עשוי למצוא את עצמו מכתת רגליים ומסתמך על תחבורה ציבורית אטית ובלתי יעילה. העיר היא אחת מהצפופות בעולם והצפופה ביותר בישראל, ולכן חשוב מאד שהמלון שלכם יהיה קרוב לאזורי התיירות בהם אתם מתכננים לבקר.

הקדישו לאיכות המלון רק לאחר שמצאתם פתרונות לינה באזור בו אתם מבקשים לטייל

ברוב ערי העולם, הזמנת מלון כרוכה קודם כל בבדיקת רמת האירוח במלון. אמנם אנו סבורים כי בכל מקום היא צריכה להיות ברמה טובה, אך בירושלים בחירת המלון בשיטה זו תהווה רק חצי עבודה. מציאת מלון בירושלים ברמה של מלונות ה- 5 כוכבים האילתיים ניתן ליישם רק ברחוב חיל ההנדסה, שם תפגשו במלונות של רשתות התיירות הבינלאומיות המוכרות. מגורים בחדר באותם מלונות עשויים להרחיק אתכם ממוקדים מסוימים בהם תבקשו לבקר, ובעיר צפופה כמו ירושלים הקרבה למקום התיירות מאד קריטית, כפי שתיווכחו. ברם, מי שמתעניין בחופשה לשם החופשה, בתוך המלון, עם מינימום נסיעות יוכל להסתמך על מחקר LOW-TECH קלאסי בו נבחנת רמתו של המלון: על פי דירוגו בכוכבים ואיכות השירותים הניתנים בו.

Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *