טלוויזיות במבצע – מציאה

כבר הרבה שנים שאני עובדת בדיוטי פרי בשדה התעופה ולכן הספקתי להיחשף למבצעים שונים במרוצת השנים. אחד המבצעים האהובים עליי ביותר הוא טלוויזיות במבצע. אני תמיד משתעשעת בתגובות של אנשים לעובדה שיש טלוויזיות במבצע. איך שהוא מכל המבצעים, דווקא למבצע הזה הם מגיבים בשיגעון וכמות הטלוויזיות שנמכרת היא פשוט חסרת פרופורציה ביחס למוצרים חשמל אחרים שיש במבצע. יש משהו בטלוויזיות במבצע שתמיד גורם לאנשים לרצות רכוש טלוויזיות חדשות – גדולות יותר, חדות יותר, איכותיות יותר. בדרך כלל, בגלל שאנשים כבר רוכבים על הגל של המבצע הם רוצים לרכוש עוד מוצרים ואז ניכרת עליה במכירות של כל שאר המוצרים. כך למשל גם מחשבים, בלנדרים ומכונות כביסה.

מאחר ואנו מודעים לתופעה המוזרה הזו, אנחנו משתדלים לצאת במבצע של טלוויזיות במבצע בתקופות החגים ראש השנה ופסח כאשר שדה התעופה מוצף באנשים ואז פוטנציאל המכירות גדל משמעותית. בניגוד למבצעים של מכשירי חשמל אחרים, טלוויזיות במבצע לא דורש שום פרסום מיוחד. מספיק מספר שלטים מצומצם ברחבי החנות והשמועה לגבי טלוויזיות במבצע עוברת בכל רחבי הדיוטי פרי כמו אש בשדה קוצים. ממש אפשר לראות איך החנות לאט לאט מתמלאת בעוד ועוד אנשים והטלוויזיות מתחילות לאזור מהמדפים אחת אחרי השנייה. המבצע הזה כל כך מוצלח שבדרך כלל אנחנו משתדלים באמצעותו לעשות ניקוי שולחן ולהיפטר מהרבה מוצרי חשמל שיושבים הרבה זמן על המדפים. באמצעות טלוויזיות במבצע אנחנו יכולים למכור עוד מוצרים על הדרך.

מדובר במנוף שיווקי ומכירתי נהדר למוצרים אחרים ולתנועת מכירות משמעותית. אין תחושת סיפוק גדולה יותר מלראות תנועת מכירות גדולה ומרשימה בזכות טלוויזיות במבצע. כל מי שמכיר את עולם המכירות יודע שכל האמצעים כשירים ולכן השימוש במבצע כל כך מוצלח מהווה פלטפורמה נהדרת למכור עוד ועוד מוצרי חשמל שיש בחנות אשר כאשר אנשים כבר נמצאים בחנות נהיה קל בהרבה למכור להם מוצרים נוספים. הם כבר בחנות אז הם נחשבים קהל שבוי ואז קל למכור להם עוד מוצרים. מדובר במניפולציות קלאסיות של אנשי מכירות אשר קלות מאוד ליישום.

Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים